Your search for "떡국떡" revealed the following:

Out Of Stock
만주 믹스 Mélange de Manju 190G [Tenkei]
Sold out

만주 믹스 Mélange de Manju 190G [Tenkei]

€3,92€5,60190.0g(€2,06 / 100g)
Out Of Stock
유자 젤리 Yuzu Gummy 102G [Kasugai]
유자 젤리 Yuzu Gummy 102G [Kasugai]
Sold out
Out Of Stock
녹두빈대떡 가루 Farine de Haricot Mungo 500G [Beksul]
Sold out
Out Of Stock
버터와플 Gaufres au Beurre 135G [Crown]
Sold out

버터와플 Gaufres au Beurre 135G [Crown]

€3,10€0,00135.0g(€2,30 / 100g)
Out Of Stock
Frozen / 길거리 단팥호떡 Hotteok de rue aux Haricot Rouge 400G [EastEco]
Sold out
Out Of Stock
Frozen / 길거리 씨앗호떡 Hotteok de rue aux Graines 400G [EastEco]
Sold out
Out Of Stock
카스타드 12개입 Custard Gâteau 12Pcs 276G [Orion]
Sold out
Out Of Stock
쌀 전병 Snack de Riz 300G [Surasang]
Sold out

쌀 전병 Snack de Riz 300G [Surasang]

€5,00€0,00300.0g(€1,67 / 100g)
Out Of Stock
참 꽈배기 Snack de Tortillon 320G [Arirang]
참 꽈배기 Snack de Tortillon 320G [Arirang]
Sold out

참 꽈배기 Snack de Tortillon 320G [Arirang]

€4,30€0,00320.0g(€1,34 / 100g)
Out Of Stock
롤케이크 (흑설탕맛) Rollcake (Black sugar) 170G [Yamauchi]
Sold out
Out Of Stock
크림 까르보 불닭볶음면 Cream Carbo Buldak Bokkeum Myeon Ramen 140G [Samyang]
Sold out
Out Of Stock
유자치즈케익 10개입 Gâteau au Yuzu 10Pcs 190G [Chungwoo]
Sold out