Your search for "떡국떡" revealed the following:

Out Of Stock
샌드 까메오 Sand Cameo Biscuit 66G [Orion]
Sold out

샌드 까메오 Sand Cameo Biscuit 66G [Orion]

€1,30€0,0066.0g(€1,97 / 100g)
Out Of Stock
땅콩 초코스틱 Bâtonnet Arachide-Choco 54G [Sunyoung]
Sold out
Out Of Stock
초코파이 말차맛 Choco Pie Saveur Matcha 6P 216G [Orion]
Sold out
Out Of Stock
쿠크다스 커피 Couque d’Asse Café Biscuit 72G [Crown]
Sold out
Out Of Stock
버블티 케이크 Gâteau fourré au Bubble Tea Cake 180G [Taiwan Mochi Museum]
Sold out
Out Of Stock
카스타드 6개입 Gâteau au Custard 6Pcs 138G [Lotte]
Sold out

카스타드 6개입 Gâteau au Custard 6Pcs 138G [Lotte]

€3,30€0,00138.0g(€2,39 / 100g)
Out Of Stock
뉴룽지 Orion Nurungji – Galette de riz croustillante coréenne 63g [Orion]
Sold out
Out Of Stock
뻥튀기 Maïs Soufflé 45G [Wang]
Sold out

뻥튀기 Maïs Soufflé 45G [Wang]

€1,50€0,0045.0g(€3,33 / 100g)
Out Of Stock
술안주용 과자 7종 Biscuit salé au riz Wagayano Teppan 110G [Sanko]
Sold out
Out Of Stock
흑당 쌀 전병 Craquelin de Riz Enrobé de Sucre Noir 84G [Surasang]
Sold out
Out Of Stock
담백한 쌀강정 Snack Riz Soufflé 400G [MIRYONG]
Sold out

담백한 쌀강정 Snack Riz Soufflé 400G [MIRYONG]

€4,90€0,00400.0g(€1,23 / 100g)
Out Of Stock
카스타드 딸기 10개입 Custard Gâteau Fraise 10Pcs 220G [Lotte]
Sold out
Out Of Stock
단팥을 넣은 마차 케이크 Gâteau Matcha aux Haricots Azuki 140G [Tenkei]
Sold out
Out Of Stock
크림 타이야키 Taiyaki Cream 35G [TADA SEIKA]
Sold out

크림 타이야키 Taiyaki Cream 35G [TADA SEIKA]

€1,30€0,0035.0g(€3,71 / 100g)