Your search for "떡국떡" revealed the following:

Out Of Stock
떡볶이맛 아몬드 Amandes Épicées Saveur de Tteokbokki 180G [Murgerbon]
Sold out
Out Of Stock
츄러스 짱구 Churros Jjangu Snack 115G [Samyang]
Sold out

츄러스 짱구 Churros Jjangu Snack 115G [Samyang]

€2,20€0,00100.0g(€2,20 / 100g)
Out Of Stock
유자 카스테라 Yuzu Castella 190G [Sanseisha]
Sold out

유자 카스테라 Yuzu Castella 190G [Sanseisha]

€6,10€0,00190.0g(€3,21 / 100g)
Out Of Stock
참깨 모찌 Mochi Au Sésame 210G [YUKI]
Sold out

참깨 모찌 Mochi Au Sésame 210G [YUKI]

€3,90€0,00210.0g(€1,86 / 100g)
Out Of Stock
Sakura Seika Cake Fruits (40Gx5Pcs) 200G
Sold out
Out Of Stock
맛밤 Mat Bam Châtaigne Sucrée 80G [Cj]
Sold out

맛밤 Mat Bam Châtaigne Sucrée 80G [Cj]

€2,30€0,0080.0g(€2,88 / 100g)
Out Of Stock
포키 딸기 Pocky Strawberry 41G [Haitai]
Sold out

포키 딸기 Pocky Strawberry 41G [Haitai]

€2,10€0,0041.0g(€5,12 / 100g)
Out Of Stock
떡볶이의 신 로제 떡볶이 God of Tteokbokki Sauce Rosée 360G [Dongwon]
Sold out
Out Of Stock
짱구 Jjangu Snack 115G [Samyang]
Sold out

짱구 Jjangu Snack 115G [Samyang]

€2,30€0,00115.0g(€2,00 / 100g)
Out Of Stock
고구마형 과자 Snack Forme de Patate Douce 115G [Arirang]
Sold out
Out Of Stock
떡볶이의 신 로제 떡볶이 God of Tteokbokki Sauce Rosée en Bol 160G [Dongwon]
Sold out