Your search for "떡국떡" revealed the following:

Out Of Stock
밤 양갱 대용량 Grande Pâte d’Haricot Rouge Sucrée Yokan Kuri 400G [Sugimotoya]
Sold out
Out Of Stock
흑당과 우유 카린토 Kokuto & Milk Karinto 10P 220G [Sanko]
Sold out
Out Of Stock
우리밀 핫케익믹스 Hot Cake Mix Farine Préparation pour Pancakes 500G [Beksul]
Sold out
Out Of Stock
Tohato Biscuit Salty Nuts Flavor 85G
Sold out
Out Of Stock
이치고 카스테라 Ichigo Castella 190G [Sanseisha]
Sold out

이치고 카스테라 Ichigo Castella 190G [Sanseisha]

€5,80€0,00190.0g(€3,05 / 100g)
Out Of Stock
죽마고우 김맛스낵 Biscuits Coréens Saveur d'algue 330G [Surasang]
Sold out
Out Of Stock
롯데 크런키볼 Crunky Ball Chocolat à Croquer 76G [Lotte]
Sold out
Out Of Stock
쌀 과자 골드 Ssal Gwaja Gold Snack de Riz Soufflé 70G [Mammos]
Sold out
Out Of Stock
노래방 새우깡 Noraebang Saeukkang Snack à la Crevette 400G [Nongshim]
Sold out
Out Of Stock
미니 바움 플레인 Mini Baum Nature 50G [TADA SEIKA]
Sold out

미니 바움 플레인 Mini Baum Nature 50G [TADA SEIKA]

€2,40€0,0050.0g(€4,80 / 100g)
Out Of Stock
젤리셔스 빼빼로 초코젤리 Jellycious Pepero Gelée 48G [Lotte]
Sold out
Out Of Stock
올리고당 Sucre Oligo 700G [Chungjungone]
Sold out

올리고당 Sucre Oligo 700G [Chungjungone]

€3,50€0,00700.0g(€0,50 / 100g)
Out Of Stock
구운 쌀과자 Biscuit de Riz Grillé Croustillant 240g [MIRYONG]
Sold out
Out Of Stock
홍삼담은 매실 스틱 30개입 Ginseng Rouge avec Prune en Stick 10ML*30 [Cheongkwanjang]
Sold out